Niška Akademija Nauka i Umetnosti - NANU > Muzika

Sajtovi ex-Yu grupa

(1/2) > >>

MiB:
Aerodrom – www.grupa-aerodrom.com
Alen Islamović – www.alen-islamovic.com
Atheist Rap - www.atheistrap.com
Azra – www.azra.co.yu
Bajaga - www.bajaga.com
Bijelo Dugme - http://www.bijelodugme.net/
Bjesovi – www.bjesovi.com
Block Out - www.block-out.com
Bolero - http://www.grupabolero.com/
Boris Novković - www.borisnovkovic-official.com
Cactus Jack - www.cactusjackgroup.com
Crvena Jabuka - www.crvenajabuka.com
Cubismo – www.cubismo.com
Dado Topic - http://www.dadotopic.cjb.net/
Deca Losis Muzicara - http://www.decalosihmuzicara.com/
Disciplina kičme - www.disciplinakitschme.com
Divlje jagode - www.divljejagode.com
Đorđe Balašević – www.balasevic.org
Edo Maajka - http://www.edomaajka.com/
Erogene Zone - www.erogenezone.ba
Eva Braun - http://www.oaza.co.yu/muzika/evabraun/
Električni orgazam - www.elektricniorgazam.com
ET – www.electroteam.info
Gibonni - www.gibonni.htnet.hr
Goca Tržan – www.goca-trzan.com
Goran Bregović – www.goranbregovic.co.yu
Gru – www.gru.co.yu
Hladno pivo – www.hladnopivo.hr
Ivana Banfić – www.ivanabanfic.com
Jelena Rozga (Magazin) – www.jelenarozga.com
Kanda Kodža i Nebojša - www.kandakodzainebojsa.com
Karma – www.karma.com.hr
Kerber - www.kerber.co.yu
Kud Idijoti - http://www.kudidijoti.tk/
Leteći odred – www.leteciodred.com
Love Hunters – www.lovehunters.co.yu
Luna – www.grupaluna.co.yu
Negative – www.negativeband.com
Novi Fosili - www.novifosili.net
Night Shift – www.nightshift.co.yu
Obojeni Program - www.obojeniprogram.com
Orthodox Celts - http://www.orthodoxcelts.co.yu/
Osvajači – www.osvajaci.co.yu
Osmi Putnik - www.osmiputnik.com
Partibrejkers - www.partibrejkers.com
Partibrejkers - www.partibrejkers.net
Parni valjak – www.parni-valjak.com
Petar Grašo – www.petargraso.com
Point Blank – www.pointblank.co.yu
Prljavi inspektor Blaža - www.blazaikljunovi.co.yu
Prljavo Kazaliste - http://jagor.srce.hr/Prljavo_Kazaliste/
Psihomodo Pop – www.psihomodopop.hr
Rambo Amadeus - www.ramboamadeus.cg.yu
Riblja Čorba – www.ribljacorba.co.yu
Ritam Nereda - www.ritamnereda.co.yu
Sanja Ilić i Balkanika - www.sanjailic.yuonline.net
Severina – www.severina.com
Slađana Milošević – www.sladjana.com
Smak – www.smak.org.yu
Strip - www.s3p.co.yu
Valentino – www.valentinoband.com
Van Gogh – www.van-gogh.co.yu
Vlada Divljan – www.vladadivljan.com
Vlatko Stefanovski – www.vlatkostefanovski.com.mk
Zabranjeno Pušenje – www.zabranjeno-pusenje.com
Zana – www.zana.co.yu
Zdravko Čolić - www.zdravkocolic-cola.com

Hvala Balkanac82 ;)

RaHoWa:
Treba dodati:

www.azraweb.com

snajp:
Evo jos malo sajtova muzicara. Ne mogu sad da ih odvajam koji je bio a koji nije, ali ima nekih koji nisu na spisku.

Alan Hržica - www.alan-hrzica.com
Alen Islamović – www.alen-islamovic.com
Alka Vuica - www.alkavuica.com
Alma Čardžić – www.almacardzic.com.ba
Amila Glamočak – www.amilaglamocak.co.ba
Amir Kazić Leo – www.ak-leo.com
Ana Nikolić – www.ana-nikolic.com
Apocalypse - www.apocalypse.co.sr
Ararita - www.ararita.com
Baja Mali Knindža - www.baja-mali-knindza.com
Bane Jelić - www.banejelić.com
Bojan Bjelić – www.bojanbjelic.com
Bojan Marović – www.bojanmarovic.com
Boris Režak – www.borisrezak.com
Ceca – www.cecamusic.com
Colonia – www.colonia.com.hr
Danijel Đurić – www.danijelmusic.com
Danijela Martinović – www.danijelamartinovic.com
Dara Bubamara – www.darabubamara.com
Deen – www.deenvoice.com
Donna Ares - www.donna-ares.com
Dino Dvornik – www.dinodvornik.com
Dino Merlin – www.dinomerlin.net
Divas - www.grupadivas.com
DJ Krmak – www.djkrmak.com
DnD – www.dnd.co.yu
Đogani – www.djogani.co.yu
Dragana Mirković – www.dragana-mirkovic.com
Dža ili bu - www.dzailibu.com
Emilija Kokić – www.emilijakokic.com
Feminnem - www.feminnem.com
Fanky G - www.funky-g.net
Giuliano - www.giuliano.com.hr
Goga Sekulić – www.gogasekulic.com
Goran Trpeski Dime – www.gorandime.com
Hari Rončević - www.harironcevic.com
Haris Džinović – www.harisdzinovic.com
Halid Bešlić - www.halid-beslic.com
Igor Popović - www.igorpopovic.com
Indira Radić – www.indira.co.yu
Jana – www.jana.co.yu
Jelena Karleuša – www.karleusa.com
Knez – www.knez-music.com
Maja Blagdan - www.scopactel.com/maja
Maja Šuput & EnJoy – www.majasuput.com
Maja Tatić – www.majatatic.com
Marijan Ban - www.marijanban.hr
Matko Jelavić - www.matkojelavic.com
Meri Cetinić - www.mericetinic.com
Mija Martina Barbarić – www.mijamartina.com
Mila Arsić – www.milaarsic.com
Minea – www.minea.org
Miroslav Ilić – www.miroslav-ilic.com
Miša Mijatović - http://www.pgp-rts.co.yu/saranovic/mijatovic/index.html
Nataša Bekvalac – www.natashabekvalac.com
Neda Ukraden – www.nedaukraden.com
Nina Badrić – www.ninabadric.hr
Noć i dan - www.nocidan.com
Osman Hadžić - www.osmanhadzic.net
Prototip - www.prototip.co.yu
Rastko Janković - www.rastkojankovic.com
Rich Bitch - www.richbitchmusic.com
Romana – www.romana.co.yu
Sandi Cenov - www.sandicenov.hr
Seid Memić Vajta - www.vajta.de
Saša Matić – www.maticsasa.com
Saša Vasić – www.sasavasic.co.yu
Seka Aleksić – www.sekaaleksic.com
Sergej Ćetković - www.sergejcetkovic.com
Slavica Ćukteraš - www.slavica-cukteras.com
Stevan Anđelković - www.stevanandjelkovic.com
Tereza Kesovija – www.tereza-kesovija.com
The Belgrade Dixieland Orchestra - www.belgradedixielandorchestra.com
Tony Cetinski – www.tony-cetinski.com
Toše Proeski – www.toseproeski-music.com
Twins - www.twinsmusic.ch
Trio Balkanske žice - www.starcevic.co.yu
Vasil Hadžimanov - www.vhband.com
Vesna Pisarović – www.vesnapisarovic.com
Vladan Vučković - www.vladanvuckovic.info
Željko Joksimović – www.zeljkojoksimovic.com
Željko Samardžić – www.zeljkosamardzic.com
Željko Vasić – www.zeljkovasic.com
Zorana Pavić – www.zorana.co.yu
357 - www.357band.com

MiB:Izbacio sajtove koji su vec postavljeni

snajp:
Ne mogu samo da nabrojim njegove pesme koje su dobre. Pogledaj dom svoj andjele, Dva dinara druze, ma ....

Za ljubitelje Corbe, evo njegovog sajta:

http://www.geocities.com/a_lonac/CORBASLIKE.html

Galerija slika i tekstovi pesama:
http://www.geocities.com/a_lonac/CORBASLIKE.html

Ima i nekih smesnih video klipova:
http://www.geocities.com/kukurjek2002/movies.html

IVAN:
http://www.marijaserifovic.net ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju